Branchespecifikke attributter
| Design stil | Modernee |
| Feature | Bæredygtigt |
Andre egenskaber
| Oprindelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Pander |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| Wok type | Non-stick |
| Grydedæksel Type | Uden grydedæksel |
| Diameter | 20-28 cm |
| Type pander | Stegepander og stegepander |
| Metal Type | Aluminium |
| Certificering | CE/EU |
| Mærkenavn | Smartpan |
| Produktnavn | Stegepande |
| Brug | Madlavning |
| Stil | Modern |
| Anvendelse | Kichen |
| Farve | Tilpasset |
| Materiale | Støbt aluminium |
| Størrelse | 20/24/28 cm |
Pakning og levering
| Havn | Ningbo ELLER Shanghai |
|
| Sælgende enheder: |
| Enkelt vare | Enkelt pakkestørrelse: |
| 30x30x30 cm | Enkelt bruttovægt: |
| 3.000 kg |
|
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 100.000 styk/stykker pr. måned |
| Punkt | Værdi |
| Type | Pander |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| Wok type | Non-stick |
| Grydedæksel Type | Uden grydedæksel |
| Diameter | 20-28 cm |
| Design stil | Modernee |
| Type pander | Stegepander og stegepander |
| Metal Type | Aluminium |
| Certificering | CE/EU |
| Feature | Bæredygtigt |
| Oprindelsessted | Zhejiang, Kina |
| Mærkenavn | Smartpan |
| Modelnummer | SP-B520167 |
| Produktnavn | Stegepande |
| Brug | Madlavning |
| Stil | Modern |
| Anvendelse | Kichen |
| Farve | Tilpasset |
| Materiale | Støbt aluminium |
| Størrelse | 20/24/28 cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. blev grundlagt i 2022, hvilket er næsten det sidste år af COVID-19-pandemien. Vi overholder den oprindelige ambition om "at lave non-stick panden".
Leer producerer alle slags pander til vores kunder via både OEM og ODM verden over. Vi tilbyder også vores kunder en mulighed fra bunden for at arbejde sammen med vores ingeniører om design af køkkengrej, som virkelig er skræddersyet. Alt vores køkkenudstyr og køkkengrej er konstrueret og fremstillet i vores 150.000 kvadratmeter store fabrik, som er beliggende i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
How Long to Cook Spaghetti: The Direct Answer De fleste tørrede spaghetti tager 8 til 12 minutter at koge i kogende salt...
Se mereDet korte svar: Sådan rengøres keramisk køkkengrej uden at ødelægge det Keramiske køkkengrej skal rengøres med varmt vand, et par d...
Se mereDen bedste Nonstick køkkengrej for pengene: Vores bedste valg Hvis du vil have et klart svar: Tramo...
Se mereDen bedste Non-stick køkkengrej Mærker lige nu Hvis du vil have et klart svar: All-Clad, Zwilling o...
Se mere