Branchespecifikke attributter
| Design stil | Minimalistisk |
| Materiale | Keramisk |
| Feature | Bæredygtigt |
Andre egenskaber
| Oprindelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Køkkengrej sæt |
| Mærkenavn | leepan |
| Modelnummer | Premium-serien |
| Serie | Premium serie |
| Låg | Glaslåg med silikonekant |
| Håndtag | Bakelit håndtag med farve soft touch |
| Grundlag | Hul induktionsbund med indgraveret logo |
| Indre | Whitford sort marmor non-stick belægning |
| Ydre | PTFE sort varmebestandig belægning |
Pakning og levering
| Emballage detaljer | Farvekortsæt med miljøbeskyttelsespose i papirkasse |
| Havn | ningbo, shanghai |
| Sælgende enheder: | Enkelt vare |
| Enkelt pakkestørrelse: | 30X30X20 cm |
| Enkelt bruttovægt: | 5.000 kg |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 1000000 styk/stykker pr. måned |
| Punkt | Non-stick gryderet |
| Størrelse | 20/22/24/26/28 cm eller tilpasset |
| Materiale | Aluminium |
| Logo | Skik |
| Tykkelse | Topfælg 4,0 Krop 2,5 Bund 3,0mm |
| Håndtag | Bakelit soft touch revited, rustfrit stål med træ soft touch, eller custom |
| Pakning | Farve ærme eller brugerdefineret |
| OEM/ODM | Velkommen |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. blev grundlagt i 2022, hvilket er næsten det sidste år af COVID-19-pandemien. Vi overholder den oprindelige ambition om "at lave non-stick panden".
Leer producerer alle slags pander til vores kunder via både OEM og ODM verden over. Vi tilbyder også vores kunder en mulighed fra bunden for at arbejde sammen med vores ingeniører om design af køkkengrej, som virkelig er skræddersyet. Alt vores køkkenudstyr og køkkengrej er konstrueret og fremstillet i vores 150.000 kvadratmeter store fabrik, som er beliggende i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
How Long to Cook Spaghetti: The Direct Answer De fleste tørrede spaghetti tager 8 til 12 minutter at koge i kogende salt...
Se mereDet korte svar: Sådan rengøres keramisk køkkengrej uden at ødelægge det Keramiske køkkengrej skal rengøres med varmt vand, et par d...
Se mereDen bedste Nonstick køkkengrej for pengene: Vores bedste valg Hvis du vil have et klart svar: Tramo...
Se mereDen bedste Non-stick køkkengrej Mærker lige nu Hvis du vil have et klart svar: All-Clad, Zwilling o...
Se mere