Branchespecifikke attributter
| Design stil | Amerikansk stil |
| Feature | Bæredygtigt |
Andre egenskaber
| Oprindelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Pander |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| Wok type | Non-stick |
| Grydedæksel Type | Uden grydedæksel |
| Diameter | 20 cm |
| Type pander | Kokkens pander |
| Metal Type | Aluminium |
| Certificering | CE/EU |
| Mærkenavn | Leer |
| Modelnummer | LP01 |
| Brug | Hjemmelavet mad |
| Håndtag | To håndtag |
| Farve | Tilpasset farve |
| Størrelse | 16/18/20/22/24/26/28/30/32 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Belægning | Nonstick belægning |
| Anvendelse | Køkkenapparat |
Pakning og levering
| Sælgende enheder: | Enkelt vare |
| Enkelt pakkestørrelse: | 30x30x30 cm |
| Enkelt bruttovægt: | 3.000 kg |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 100.000 styk/stykker pr. måned |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. blev grundlagt i 2022, hvilket er næsten det sidste år af COVID-19-pandemien. Vi overholder den oprindelige ambition om "at lave non-stick panden".
Leer producerer alle slags pander til vores kunder via både OEM og ODM verden over. Vi tilbyder også vores kunder en mulighed fra bunden for at arbejde sammen med vores ingeniører om design af køkkengrej, som virkelig er skræddersyet. Alt vores køkkenudstyr og køkkengrej er konstrueret og fremstillet i vores 150.000 kvadratmeter store fabrik, som er beliggende i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
En standard 9x13 tommer bradepande holder cirka 3 liter eller 12 kopper væske når den er fyldt til randen. Ved praktisk bagning og ma...
Se mereDet hurtige svar: Sådan måles stegepandestørrelsen Stegepande størrelsen måles på tværs af grydens øve...
Se mereHvor længe skal man tilberede spaghetti-nudler: Det direkte svar Standard tørrede spaghetti nudler tage 8 til 12 minutter ...
Se mereDet korte svar: Sådan krydres en gryde lavet i kulstofstål For at krydre en Lavet i kulstålgryde, vasker du den beskyttende bivoksb...
Se mere