Branchespecifikke attributter
| Design stil | Land |
Andre egenskaber
| Oprindelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Pander |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| Wok type | Non-stick |
| Grydedæksel Type | Glasdæksel |
| Diameter | 20cm/24cm/26cm/28cm |
| Type pander | Stegepander og stegepander |
| Metal Type | Aluminium |
| Mærkenavn | OEM |
| Modelnummer | 11 |
| OEM & ODM | Acceptable |
| Materiale | Aulminum |
| Størrelse | Tilpasset størrelse |
| Fordel | Miljøvenlig Naturlig Sund |
| Brug | Hjemmelavet mad |
| Farve | Tilpasset farve |
| MOQ | 1000 stk |
| Prøve | Tilgængelig |
| Stil | Moderne |
| Pakke | Polybag farveæske |
Pakning og levering
| Emballage detaljer | Opptaske eller farveboks eller hvid boks eller tilpas |
| Sælgende enheder: | Enkelt vare |
| Enkelt pakkestørrelse: | 55X55X55 cm |
| Enkelt bruttovægt: | 5.000 kg |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 5000 styk/stykker pr. uge |
| Punkt | Værdi |
| Type | Pander |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| Wok type | Non-stick |
| Grydedæksel Type | Glasdæksel |
| Diameter | 20cm/24cm/26cm/28cm |
| Design stil | Land |
| Type pander | Stegepander og stegepander |
| Metal Type | Aluminium |
| Certificering | LFGB |
| Feature | Bæredygtigt |
| Oprindelsessted | Zhejiang, Kina |
| Mærkenavn | OEM |
| Modelnummer | 11 |
| OEM & ODM | Acceptable |
| Materiale | Aulminum |
| Størrelse | Tilpasset størrelse |
| Fordel | Miljøvenlig Naturlig Sund |
| Brug | Hjemmelavet mad |
| Farve | Tilpasset farve |
| MOQ | 1000 stk |
| Prøve | Tilgængelig |
| Stil | Modren |
| Pakke | Polybag farveboks |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. blev grundlagt i 2022, hvilket er næsten det sidste år af COVID-19-pandemien. Vi overholder den oprindelige ambition om "at lave non-stick panden".
Leer producerer alle slags pander til vores kunder via både OEM og ODM verden over. Vi tilbyder også vores kunder en mulighed fra bunden for at arbejde sammen med vores ingeniører om design af køkkengrej, som virkelig er skræddersyet. Alt vores køkkenudstyr og køkkengrej er konstrueret og fremstillet i vores 150.000 kvadratmeter store fabrik, som er beliggende i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
How Long to Cook Spaghetti: The Direct Answer De fleste tørrede spaghetti tager 8 til 12 minutter at koge i kogende salt...
Se mereDet korte svar: Sådan rengøres keramisk køkkengrej uden at ødelægge det Keramiske køkkengrej skal rengøres med varmt vand, et par d...
Se mereDen bedste Nonstick køkkengrej for pengene: Vores bedste valg Hvis du vil have et klart svar: Tramo...
Se mereDen bedste Non-stick køkkengrej Mærker lige nu Hvis du vil have et klart svar: All-Clad, Zwilling o...
Se mere