Branchespecifikke attributter
| Feature | Bæredygtigt |
Andre egenskaber
| Oprindelsessted | Kina |
| Type | WOKS |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| Wok type | Non-stick |
| Grydedæksel Type | Glasdæksel |
| Metal Type | Aluminium |
| Mærkenavn | Leerpan |
| Serie | Premium serie |
| Låg | Glas låg |
| Håndtag | Bakelit håndtag med farve soft touch |
| Grundlag | Hul induktionsbund med indgraveret logo |
| Indre | Whitford sort marmor non-stick belægning |
| Ydre | PTFE sort varmebestandig belægning |
Pakning og levering
| Emballage detaljer | Farvekortsæt med miljøbeskyttelsespose i papirkasse |
| Havn | ningbo, shanghai |
| Sælgende enheder: | Enkelt vare |
| Enkelt pakkestørrelse: | 30x30x30 cm |
| Enkelt bruttovægt: | 5.000 kg |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 1000000 styk/stykker pr. måned |
| Punkt | Non-stick wokpande |
| Størrelse | 26/28cm eller custom |
| Materiale | Aluminium |
| Logo | Skik |
| Tykkelse | 2,5 mm |
| Håndtag | Bakelit soft touch revited, rustfrit stål med træ soft touch, eller custom |
| Pakning | Farve ærme eller brugerdefineret |
| OEM/ODM | Velkommen |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. blev grundlagt i 2022, hvilket er næsten det sidste år af COVID-19-pandemien. Vi overholder den oprindelige ambition om "at lave non-stick panden".
Leer producerer alle slags pander til vores kunder via både OEM og ODM verden over. Vi tilbyder også vores kunder en mulighed fra bunden for at arbejde sammen med vores ingeniører om design af køkkengrej, som virkelig er skræddersyet. Alt vores køkkenudstyr og køkkengrej er konstrueret og fremstillet i vores 150.000 kvadratmeter store fabrik, som er beliggende i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
En standard 9x13 tommer bradepande holder cirka 3 liter eller 12 kopper væske når den er fyldt til randen. Ved praktisk bagning og ma...
Se mereDet hurtige svar: Sådan måles stegepandestørrelsen Stegepande størrelsen måles på tværs af grydens øve...
Se mereHvor længe skal man tilberede spaghetti-nudler: Det direkte svar Standard tørrede spaghetti nudler tage 8 til 12 minutter ...
Se mereDet korte svar: Sådan krydres en gryde lavet i kulstofstål For at krydre en Lavet i kulstålgryde, vasker du den beskyttende bivoksb...
Se mere