Branchespecifikke attributter
| Design stil | KLASSISK |
Andre egenskaværer
| Type pander | Stegepander og stegepander |
| Materiale | Keramisk |
| Metal Type | Aluminium |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| produktkategori | Grydesæt |
| model | Tre dele sæt |
| Tid til at markedsføre | Sommer 2020 |
| Om der er patenter | intet |
| Gældende komfur | valuta |
| tekstur af træ | støbejern |
| Er det elektrisk? | ingen |
| Handelsattribut | indenlandsk handel |
| dybde | 9 cm |
| Behandling af tilpasning | be |
Pakning og levering
| Sælgende enheder: | Enkelt vare |
| Enkelt pakkestørrelse: | 55X51X67 cm |
| Enkelt bruttovægt: | 5.000 kg |
| Punkt | Værdi |
| Type pander | Stegepander og stegepander |
| Materiale | Keramisk |
| Metal Type | Aluminium |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| Design stil | KLASSISK |
| produktkategori | Grydesæt |
| model | Tre dele sæt |
| Tid til at markedsføre | Sommer 2020 |
| Om der er patenter | intet |
| Gældende komfur | valuta |
| tekstur af træ | støbejern |
| Er det elektrisk? | ingen |
| Handelsattribut | indenlandsk handel |
| dybde | 9 cm |
| Behandling af tilpasning | be |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. blev grundlagt i 2022, hvilket er næsten det sidste år af COVID-19-pandemien. Vi overholder den oprindelige ambition om "at lave non-stick panden".
Leer producerer alle slags pander til vores kunder via både OEM og ODM verden over. Vi tilbyder også vores kunder en mulighed fra bunden for at arbejde sammen med vores ingeniører om design af køkkengrej, som virkelig er skræddersyet. Alt vores køkkenudstyr og køkkengrej er konstrueret og fremstillet i vores 150.000 kvadratmeter store fabrik, som er beliggende i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
How Long to Cook Spaghetti: The Direct Answer De fleste tørrede spaghetti tager 8 til 12 minutter at koge i kogende salt...
Se mereDet korte svar: Sådan rengøres keramisk køkkengrej uden at ødelægge det Keramiske køkkengrej skal rengøres med varmt vand, et par d...
Se mereDen bedste Nonstick køkkengrej for pengene: Vores bedste valg Hvis du vil have et klart svar: Tramo...
Se mereDen bedste Non-stick køkkengrej Mærker lige nu Hvis du vil have et klart svar: All-Clad, Zwilling o...
Se mere