Branchespecifikke attributter
| Design stil | KLASSISK |
Andre egenskaber
| Type pander | Stegepander og stegepander |
| Materiale | Keramisk |
| Metal Type | Aluminium |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| farve | grøn |
| Produktkategori | Stegepande |
| Pottebund materiale | Enkelt bund |
| Har du patent | intet |
| specifikationer | 32 cm |
| pakke | Gaveæske |
| Type låg | Glas låg |
| Tilføj logo | Kan |
| Velegnet til komfurer | valuta |
| vægt | 5 pund |
Pakning og levering
| Sælgende enheder: | Enkelt vare |
| Enkelt pakkestørrelse: | 32X20X10 cm |
| Enkelt bruttovægt: | 2.500 kg |
| Punkt | Værdi |
| Type pander | Stegepander og stegepander |
| Materiale | Keramisk |
| Metal Type | Aluminium |
| Gældende komfur | Generel brug til gas- og induktionskomfur |
| Design stil | KLASSISK |
| farve | grøn |
| Produktkategori | Stegepande |
| Pottebund materiale | Enkelt bund |
| Har du patent | intet |
| specifikationer | 32 cm |
| pakke | Gaveæske |
| Type låg | Glas låg |
| Tilføj logo | Kan |
| Velegnet til komfurer | valuta |
| vægt | 5 pund |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. blev grundlagt i 2022, hvilket er næsten det sidste år af COVID-19-pandemien. Vi overholder den oprindelige ambition om "at lave non-stick panden".
Leer producerer alle slags pander til vores kunder via både OEM og ODM verden over. Vi tilbyder også vores kunder en mulighed fra bunden for at arbejde sammen med vores ingeniører om design af køkkengrej, som virkelig er skræddersyet. Alt vores køkkenudstyr og køkkengrej er konstrueret og fremstillet i vores 150.000 kvadratmeter store fabrik, som er beliggende i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
En standard 9x13 tommer bradepande holder cirka 3 liter eller 12 kopper væske når den er fyldt til randen. Ved praktisk bagning og ma...
Se mereDet hurtige svar: Sådan måles stegepandestørrelsen Stegepande størrelsen måles på tværs af grydens øve...
Se mereHvor længe skal man tilberede spaghetti-nudler: Det direkte svar Standard tørrede spaghetti nudler tage 8 til 12 minutter ...
Se mereDet korte svar: Sådan krydres en gryde lavet i kulstofstål For at krydre en Lavet i kulstålgryde, vasker du den beskyttende bivoksb...
Se mere